Big Stone Hotel

Apie viešbutį

Viešbutis „BIG STONE“ (anksčiau „Ukmergės“) – įsikūręs pačiame Ukmergės centre. Apsistokite nakčiai ar visam mėnesiui – atnaujintas ir atjaunėjęs viešbutis ištisus metus siūlo 22 kambarius, kuriuose vienu metu gali apsigyventi 35 svečiai. Patogiam poilsiui galite rinktis vienviečius, dviviečius, liukso arba jaunavedžių kambarius. Visuose kambariuose yra dušai ir tualetai, palydovinė televizija, belaidis internetas. Automobilius galite saugiai pastatyti viešbučio aikštelėje.

Jaukus ir šiltas viešbutis „BIG STONE“ atviras keliaujantiems verslo reikalais ar ieškantiems atgaivos nuo didmiesčio triukšmo. Tyras oras, sotūs pusryčiai padės Jums atgauti jėgas ir su gera nuotaika kibti į naujus darbus. Maistą ir gėrimus galima užsakyti ir į kambarius.

Ramioje viešbučio aplinkoje galite nebrangiai ir skaniai papietauti, organizuoti verslo pietus ar užsakyti proginius patiekalus į namus. Restorane bei bare organizuojami įvairūs pobūviai, priėmimai, furšetai. Didesniam žmonių kiekiui meniu suderinamas iš anksto.

Viešnagės metu Jus aptarnaus kvalifikuota darbuotojų komanda, kalbanti lietuvių, anglų, rusų ir vokiečių kalbomis bei visada pasirengusi Jums pagelbėti bei suteikti reikiamą informaciją. Lanksti nuolaidų sistema taikoma įmonėms ir organizacijoms sudarius sutartis, taip pat nuolatiniams svečiams.

Viešbutis „BIG STONE“ laukia Jūsų ir dirba Jums.